introduction.

1. září 2017 v 23:14 |  me
Upozorňuji, že blog slouží pouze jako nástroj
k zaznamenání mých kroků.


beginning.
• ta silnější touha se objevila zhruba v únoru/březnu tohohle roku, tedy 2017.
Důvody byly prosté, jednodušše jsem začala slýchat otálané poznámky na mou postavu od kluků ze třídy, k tomu mi moc nepomáhaly moje nově udělané strie na bocích.
Zároveň bych chtěla zmínit, že jsem člověk, který se občas cítí víc jako žena, naopak někdy více jako muž. A tohle je jeden z dalších důvodů. Jednodušše jsem se chtěla zbavit více ženských křivek.
začáteční váha : 67kg | 174cm

inspiration.
•pro někoho možná směšný důvod, pro mě bohužel znamenal, i znamená dost. Hrozně se mi líbí východní země, jejich kultura, jídlo, jazyk- především Korea - tedy vesměs stát s jedním nejnižším procenutálním výskytem lidí s nadváhou, a taky kde se vyskytuje k-pop, ano jsem fanoušek. No a jakmile vidím, jak jsou všichni tak pěkně hubení, chci být taky. Zároveň se mi líbí vyhublejší těla. Asi můj vkus. S tím nic nenadělám.


•and who I am?.
Jsem tišší holka, která nastupuje na internát a novou střední školu. Tedy se loučím s mými kamarády a vykráčím v před novému životu, jelikož mám pocit, že se s těmi lidmi už tolik neuvidím, jako dříve. Miluji kávu s kakaem, zázvorem, skořící a se sójovým mlékem. Ráda poslouchám hudbu, na žánru nezáleží, v mém dvoutisícovém playlistu se nachází od každého něco. Výše jsem se již zmiňovala o tom, jak se vlastně cítím na tom být s pohlavím - někdy to neřeším, někdy mě to trápí. Nikdy jsem nebyla zamilovaná, zastávám se názoru, že mám ještě čas. Jsem více introvertní osoba a raději poslouchám. Jsem zastáncem EXA, již třetím rokem (bias D.O). Nestydím se za to.

•what about my dreams?.
Jedině na čem mi teď nejvíce záleží, je dobře zapadnout na intru i ve třídě, najít pohodové lidi, neztratit se ve velkoměstě a dostat normální rozvrh- a samozřejmě můj pomalý goal 50kg.
A zůstat zdravá.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama