i am still eating. everything ok.

9. září 2017 v 17:31 | korre
i am still eating. everything ok.

Tak jsem se oficiálně po první týdnu, tak nějak doplantala domů. Ano doplantala. Až na to, že jsem nestihla málem vlak, koupila si lístek za 180 RegioJetem a stihla jsem tam dostat pouze čistou vodu, tak jsem v pořádku a zdravá. Místo kde jsem přestupovala bylo díkybohu už levnější a s dostatkem času. S tím klučinou o kterém jsem se zmiňovala jsem se tak nějak dohodla ve škole, jenže on nemá telefon tak jsme si nemohli dát vědět co a jak. Nakonec jsem ho potkala na ulici blízko školy s tím, že mi řekl, že dneska nejede domů a jede až zítra, tedy dneska. Tak se mě ptal jestli je to v pohodě, jestli to zvládnu. Samozřejmě že ano, nic jiného mi taky nezbývalo. A to jsem mu i nějak řekla.

Ale teď ta důležitejší věc, ohledně mého více nezdravého stravování během mého školního a internátního života, jsem překvapivě nic nepřibrala, ani nic nepohubla. A to jsem překvapena. Začala jsem i více ujídat sladkých věcí. Takže dnešní raní vážení mi ukazovalo :
55,3kg
a měla bych určitě zmínit, že jsem se včera nehorázně přejedla. Naházela jsem do sebe jablko, sušenky, další sušenky, musli tyčinku, hroznové víno, mamčino jídlo... prostě snad všechno na co jsem měla chuť a zatím se to nějak zvláště neprojeilo. Každopádně, pomalu už se chystám na mou cestu k 50kg. Příští týden nás čeká tzv. "adaptační týden" takže budu končit velmi brzo snad každý den. Jestli to prokecám se spolubydlou nebo budu procházet městem, či sportovat.. uvidím. Ale upřímně se mi zatím moc na intr nechce jít. Radši bych zůstala doma. No jo, postel mezi domovem a intrem - je tam velký rozdíl.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Irda Irda | Web | 9. září 2017 v 17:53 | Reagovat

Však máš normální váhu :)nepotřebuješ vůbec dietit :D mám pdoobně a nepřijde mi že je to hodně :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama