how do i eat?.

1. září 2017 v 23:51 |  info
how do I eat?.
Jak jsem jedla a jím?


Více méně jednoduchá otázka. Jak jsem tedy jedla? Dříve (počínaje únor) jsem držela ukrutné hladovky, tedy ukrutné pro člověka, který s tímhle vše začíná. Takže můj jídelníček přes obyčejný školní den vypadal zhruba takhle:

Snídaně: nic
Svačina: nic
Oběd: přestala jsem chodit na obědy, takže opět nic
Odpolední svačina: Jednu kaiserku
Potom jsem do večera pomalu sosala datlový sirup, abych zahnala chuť na jídlo. Tekutiny jsem taky moc nepříjmala.
Tohle jsem chvíli držela, někdy jsem to porušila, že jsem si koupila celozrnnou kaiserku. Nebo jsem si uvařila brokolici s mozzarelou. Někdy jsem zas snědla něco sladkého a pak nic.

Tímhle jsem pohubla zhruba na 64-5kg za cca. 2, nebylo to nic moc. Dejme tomu začátkem května, koncem dubna, jsem držela dál podobné hladovky, s rozdílem, že jsem více pila a vynechávala více sladké. Pak jsem k tomu onemocněla, a dostala jsem se na 61-60kg (nebudu říkat čím, jen stačí zmínit, že se s tím léčím už několik řádku let) , doktorka v šoku a dříve než jsem se dostala do nemonice (červen) jsem zhubĺa na 58kg.
Začátkem prázdnin, po návratu z nemonice, jsem začala jíst pravidelně 5x denně. Bez konzervantů, sladkého, mastného, nezdravého... no prostě, zdravý život. Nejvíce jsem totiž měla strach z JOJO efektu. Který se nedostavil. A jsem velmi ráda. V tu dobu jsem se tak nějak vzpamatovávala, a snažila se už více nehubnout.

No, přes prázdniny mě to opět trklo, a chci se dostat k mému původnímu cílu (podotýkám, dříve byl můj cíl max60kg) - 50kg. Takže jak vypadá můj jídelníček teď? Jím méně. Ráno si dám jablko či kaši, na oběd si uvařím zdravé těstoviny se zeleninou (které opravdu miluju) , kterých se buď totálně přejím, nebo naopak ne. Pak přes den, když mám chuť na něco, dávám si 70+% hořkou čokoládu, ovesné vločky, jablko, nebo kávu. Při nejhorším žvýkačku, či mátovou dropsu. No a večer, zda jím, záleží, jestli mám chuť. A zapomněla jsem zmínit, že jsem přidala do svého těla pohyb a občasné posilování. (Denně kolem 20x2 minut na trampolíně) Přestala jsem pít mléko, nahrazuji ho sojovým nápojem (nepomáhalo mi na akné na zádech a mám pocit, že mi pomáhá i s hubnutím)
Teď si ještě s jídlem užívám (přejídám se), někdy si dám i nějakou musli tyčinku přeslazenou, netloustnu po tom, každé ráno prozatím vážím stejně : 55,5kg
jenže teď mě čeká střední a já nebudu mít pravděpodobně pořádné obědy, ve škole budu končit kolem 16-17 odpoledne a pak mě bude čekat večeře na internátě. Uvidím tedy jak to půjde, ale předpokládám, že něco zhubnu, teda snad. Zase to ale nechci přehánět. Stále si budu držet tu zdravší linii.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 one-girl one-girl | E-mail | Web | 4. září 2017 v 0:01 | Reagovat

To je hezké, že si chceš držet zdravou linii, ale dávej si na to pozor. Snaž SR jíst pravidelně, už kvůli tomu, že budeš na internátě a nikdo tě nebude kontrolovat, musíš všechnu zodpovědnost za sebe přebrat. Držím palce ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama